AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w Turnieju o Pucharu Dyrektor MZOS-TiIT
12.03.2018r.

Jordan Czapski odniósł zwycięstwo w Turnieju o Pucharu Dyrektor MZOS-TiIT Roberta Juchniewicza. W finałowym spotkaniu w hali sportowej w Wojciechowicach przy ul. Partyzantów 3 pokonał rozstawionego z numerem dwa Jakuba Noska i umocnił się na prowadzeniu w rankingu open.

Do rywalizacji w turnieju panów przystąpiło 24 zawodników, którzy rywalizowali w dwóch ostrołęckich halach -  ZSZ nr 3 przy ulicy Jaracza oraz w hali MZOS-TiIT przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach, gdzie rozegrano najważniejsze turniejowe starcia. W finałowym meczu po zaciętej walce Jordan Czapski pokonał kolegę klubowego Jakuba Noska.

Z okazji Dnia Kobiet Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zorganizowało również turniej dedykowany specjalnie dla pań. W nim najlepsza okazała się Agata Dębek z Ostrowi Mazowieckiej, która w finałowym meczu pokonała drugą zawodniczkę z tego miasta Emilię Pecurę. Kolejne miejsca w zawodach wywalczyły reprezentantki Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego - Katarzyna Kołakowska, Edyta Grabowska, Joanna Niska i Milena Tyszka.

Nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali wspólnie dyrektor MZOS-TiIT Robert Juchniewicz, prezes OST Dariusz Terlikowski oraz wicedyrektor ZSZ nr 3 Barbara Serejko.
więcej o tenisie ziemnym
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone