AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Piekarnia Kurpiowska Serafin najlepsza w regionie (353+100 zgłoszonych)
17.05.2019r.

Piekarnia Kurpiowska Serafin najlepsza w regionie

"Jesteśmy producentem chlebów i ciast wypiekanych według starych, kurpiowskich receptur, bez konserwantów i polepszaczy. Nasze wysokiej jakości produkty znajdują uznanie wśród mieszkańców nie tylko okolicznych miejscowości ale również wielu miast, m.in. Warszawy, Białegostoku, Suwałk, Łodzi, Katowic, Gdańska, Olsztyna, Ełku, Iławy Ostrołęki i Łomży. Nasze regionalne wyroby to: kołacze razowe na liściu chrzanowym, kołacze razowe z miodem i syropem ziemniaczanym na liściu chrzanowym; domowy chleb z mąki pytlowej, razowy chleb na otrębach; razowy chleb wieloziarnisty; chleb dworski; fafernuchy; chlebki tureckie; placek kurpiowski z rodzynkami; łopatka, szynka, karkówka lub golonka w cieście chlebowym.
Na co dzień mamy bardzo duży wybór pieczywa.
Nasze kurpiowskie najlepsze."

Tak skromnie piszą o sobie na domowej stronie piekarniakurpiowska.pl, jednak Pan Andrzej Żubrowski to znany w okolicy sympatyk sportu, który wspiera wszystkie okoliczne imprezy biegowe, kolarskie, tenisowe i wiele innych.
Na XXV Półmaratonie Kurpiowskim wszyscy zawodnicy do kawy czy herbaty będą mogli się poczęstować specjałami z serafińskiej piekarni.

Dziękujemy :)

Zapisy na Półmaraton Kurpiowski
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone