AKTUALNOŚCI MOSIR GALERIA OBIEKTY RODO KONTAKT
Aktualności sportowe
Pożegnaliśmy lato na rowerach
09.09.2019r.

Pożegnaliśmy lato na rowerach.

W sobotę 7 września 2019r. na pożegnanie lata prawie sto osób zdecydowało się wsiąść na rowery i przejechać trasę trzydziesto kilometrową z Ostrołęki przez Goworki, Nową Wieś Wschodnią, Ołdaki, Przytuły Stare, Rozwory, Zabiele, Susk Stary, Ławy, Goworki i z powrotem do Ostrołęki na Plażę Miejską.

Uczestnicy rajdu całymi rodzinami przybyli na Stadion Miejski gdzie odbył się start o godz. 10:00. Cyklistów w imieniu Prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika przywitał dyrektor MZOS-TiIT w Ostrołęce Pan Jarosław Napiórkowski.
Pierwszy postój zaplanowano w miejscowości Przytuły Stare. Na miejscu w Parku dworskim - folwarku w imieniu wójta gminy Rzekuń Bartosza Podolaka przywitała uczestników dyrektor Zakładu Obsługi Gminy Pani Danuta Orzołek i sołtys Przytuł Robert Rajkowski, przytoczono kilka faktów historycznych tego miejsca począwszy od XVIII wieku. Na cyklistów czekała także woda i smycze od UG w Rzekuniu.
Kolejny krótki postój na uzupełnienie płynów przy świetlicy w Susku Starym i w powrotną drogę przez Ławy i Goworki na plażę w Ostrołęce.

Na miejscu czekała na uczestników kiełbaska z ogniska i nagrody za uczestnictwo dla najmłodszych.

Dekoracji najmłodszych uczestników rajdu dokonał wiceprezydent Ostrołęki Pan Maciej Kleczkowski oraz dyrektor MZOS-TiIT Pan Jarosław Napiórkowski.
Dzieci otrzymały sportowe i edukacyjne nagrody, a Ostrołęckie Centrum Kultury ufundowało dla wszystkich karnety wstępu na niedzielny seans filmowy - każdy karnet dla dwóch osób.

Organizatorem Rodzinnego Rajdu Rowerowego - Pożegnanie Lata był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo - Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

Z tego miejsca dziękujemy wszystkim służbom porządkowym, które przyczyniły się do sprawnej organizacji rajdu:
- Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce,
- Straży Miejskiej w Ostrołęce,
- Grupie Ratowniczej "Nadzieja"
oraz pracownikom MZOSTiIT.

Foto MZOSTiIT
Foto z rajdu UM Ostrołęka
Photo Photo Photo Photo Photo Photo Photo

poprzedni start stop nastepny

Kalendarz imprez
Nowe aktualności
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |  
© 2009 CYBERMEDIA
Wszelkie prawa zastrzeżone