16. Monar Lipianka 1 pkt, 6-111Wszystkie wyniki 13 kolejek (34,79 KB) -

19.12.2014r.
{foto_podpis_1}
Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń, sukcesów i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym 2015 Roku życzą Dyrekcja, Pracownicy MZOS-TiIT w Ostrołęce.
15.12.2014r.
W grudniu odbyły się XIII Indywidualne Mistrzostwa Miasta Ostrołęki Szkół Średnich w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn. Uczestniczyło 35 zawodniczek z sześciu szkół. Mistrzynią Miasta Ostrołęki została Sylwia Chorchos z II Liceum Ogólnokształcącego. II miejsce zajęłą Natalia Bałdyga, III miejsce Milena Bałdyga - obie z I LO, IV miejsce zajęła Joanna Załęska z II LO.
W kategorii mężczyzn uczestniczyło 50 zawodników z dziewięciu szkół. Mistrzem Miasta Ostrołęki został Sebastian Szymaniak z II Społecznego Liceum Ogólnokształcącego, II miejsce zajął Łukasz Choroszewski - II S LO, III miejsce Smoliński Michał z II LO, IV miejsce Damian Budelewski także z II LO.
Organizatorem Mistrzostw jest Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej.
08.12.2014r.
Udział wzięło 12 drużyn. Turniej został rozegrany w dwóch grupach systemem "każdy z każdym". Do finału A awansowało 8 drużyn , które rozegrał mecze systemem pucharowym, w finale B udział wzięły 4 drużyny, które rozegrały mecze systemem "każdy z każdym" o miejsca 9-12.
MOSIR   |   Aktualności   |   Galeria   |   Obiekty   |   Pobierz   |   Kontkat   |