Podsumowanie Weekendu z Klubem Sportowym Jantar 22-23 maja

Sport MZOSTiIT Ostrołęka ⚽️⚽️⚽️
Podsumowanie Weekendu z Klubem Sportowym Jantar 22-23 maja 🥅
JANTARKI NIE DAŁY SZANS ŻBIKOWI!
W niedzielne popołudnie seniorki zwyciężyły w meczu ligowym ze Żbikiem Nasielsk 5-0. Plan na ten mecz był jasny- już w 1 połowie Jantarki miały wyjść na prowadzenie i spokojnie kontrolować sytuację na boisku. Ta sztuka udała się bardzo dobrze, ponieważ w 21′ meczu klub prowadził już 3-0 za sprawą Płoskiej, Kupis i Dąbrowskiej. Jeszcze w pierwszej połowie podwyższyła Płoska. Po przerwie Jantarki spokojnie utrzymywały przewagę i wbiły piątego gola- Wiktoria Prusińska wykończyła jedną z akcji, z bliskiej odległości pokonując bramkarkę rywala.
Dzięki temu zwycięstwu Jantarki odskoczyły drugiej Legii na 5 punktów (Legia zanotowała porażkę w starciu z Ostrovią Ostrów Maz.). Dla Jantarek jest to świetna sytuacja- ponieważ teraz ciężko będzie któremukolwiek z rywali dogonić je w stawce IV ligi. Za tydzień planowany jest wyjazd do ostatniej w tabeli Pogoni Siedlce.
KS Jantar Ostrołęka- Żbik Nasielsk 5-0 (4-0)
bramki: Płoska x2, Kupis, Dąbrowska, Prusińska
Skład: Peczyńska, Duszak, Rosłon, Pietruczuk E., Lebuda, Piersa, Draba, Kupis, Pietruczuk J., Dąbrowska, Płoska oraz Borkowska, Pych, Chludzińska, Prusińska, Śniecińska, Olender, Lis.
Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu, którą wykonał Grzegorz Niedźwiedzki: Fotoreportaże-