SPORTOWE WAKACJE 2020 – PIŁKA NOŻNA

SPORTOWE WAKACJE 2020 – PIŁKA NOŻNA:

Podczas piłkarskich zawodów na stadionie przy ul. Partyzantów 3 w dniach od 30.06.2020 do 03.07.2020 łącznie zanotowano:
270 uczestników (zawodnicy i zawodniczki + trenerzy/opiekunowie drużyn),
26 drużyn,
80 rozegranych meczów, występy drużyn z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Rzekunia, Obierwi, Różana, Ołdak, Goworowa reprezentujące miejskie oraz okoliczne kluby i stowarzyszenia sportowe.

Podsumowanie szczegółowe każdego dnia zmagań piłkarskich:

30.06.2020r. – turniej dla dzieci z rocznika 2013 i młodszych:
10 uczestników (zawodnicy + trener/opiekun drużyn),
3 drużyny grające w 3 osobowych składach (2+1)
1 boisko o wymiarach 22m x 15m z bramkami 3m x 1,55m.
Turniej trwał od godz. 9:30 do godz. 11:30.
Rozegrano 6 spotkań.
Klasyfikacja końcowa :
1. miejsce – Korona Ostrołęka
2. miejsce – Szalone Nietoperze
3. miejsce – Juventus

01.07.2020r. – turniej dla dzieci z rocznika 2012 i młodszych:
60 uczestników (zawodnicy i zawodniczki + trenerzy/opiekunowie drużyn),
6 zespołów grających w 5 osobowych składach (4+1)
1 boisko o wymiarach 35m x 25m z bramkami o wymiarach 3m x 1,55.
turniej rozgrywany był w godz. 9:30-13:00.
rozegrano 18 spotkań.
Klasyfikacja końcowa :
1. miejsce – Rzekunianka Rzekuń
2. miejsce – Korona Ostrołęka III
3. miejsce – Korona Ostrołęka I
4. miejsce – Korona Ostrołęka II
5. miejsce – FC Różan
6. miejsce – Orz Goworowo

02.07.2020r. – turniej dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych:
90 uczestników (zawodnicy i zawodniczki + trenerzy/opiekunowie drużyn),
8 drużyn grających w 7 osobowych składach (6+1)
2 boiska o wymiarach 58m x 36m z bramkami o wymiarach 5m x 2m,
turniej rozgrywany w godz. 9:30 – 13:30,
rozegrano 24 mecze.
Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce – MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka I
2. miejsce – MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka II
3. miejsce – FC Ostrołęka
4. miejsce – Złote Orły
5. miejsce – Bayern Ostrołęka
6. miejsce – KS Jantar Ostrołęka (dziewczynki)
7. miejsce – Team Pro
8. miejsce – Orz Goworowo

03.07.2020r. – turniej dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych:
110 uczestników (zawodnicy i zawodniczki + trenerzy/opiekunowie drużyn),
9 zespołów grających w 7 osobowych składach (6+1)
2 boiska o wymiarach 58m x 36m z bramkami o wymiarach 5m x 2m
turniej rozgrywany w godz. 9:30 – 14:00,
rozegrano 32 mecze.
Klasyfikacja końcowa:
1. miejsce – Korona Ostrołęka
2. miejsce – Krzaki PL
3. miejsce – Klub Aktywnych Dzieciaków Obierwia
4. miejsce – Korona Ostrołęka r. 2011
5. miejsce – FC APN r. 2011
6. miejsce – FC Brzdące
7. miejsce – ULKS Ołdaki
8. miejsce – KS Jantar Ostrołęka (dziewczynki)
9. miejsce – FC Różan
Medale wręczał Wiceprezydent Miasta Ostrołęki Maciej Kleczkowski, opiekę medyczną w trakcie zawodów sprawowały panie: Agnieszka Dragun i Anna Jakubiak, za obsługę turnieju, sędziowanie i prawidłowy przebieg zawodów odpowiadali panowie: Piotr Karczewski, Mariusz Marczak i Łukasz Cichowski.

Organizatorem zawodów był Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce