Za nami 7 kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika!

Poniedziałkowa kolejka również przyniosła nam wiele emocji i równych starć. W meczu lidera (Stora Enso Narew) z ostatnią drużyną w tabeli (Rodzice i Przyjaciele OTS Korona) zapachniało nie lada sensacją. Po 20 minutach gry widniał remis 2:2 i wszystko wskazywało na to, że OTS zdobędzie pierwsze punkty. Nic bardziej mylnego. Druga połowa to już festiwal strzelecki Story, która zaaplikowała rywalom jeszcze 7 bramek.

W innych spotkaniach tylko jedną bramką różnicy zwyciężyła LZS Olszewka oraz Turbina II Ostrołęka. Pewne zwycięstwo natomiast odniósł X-CAR, pierwsza Turbina i REVO Cosmetics, który zwyciężył aż 16:0! 😱