Zakończenie zajęć tanecznych

Koniec zajęć tanecznych z elementami breakingu i gimnastyki sportowej w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Treningi zainaugurowano w poniedziałek 4 lipca i trwały przez cały tydzień na sali sportów walki w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

Zainteresowanie szkoleniem było ogromne, o czym może świadczyć fakt, że tylko w sam piątek na salce zgromadziło się około 50 dzieci. Postęp jaki poczynili mali kursanci przez tydzień jest niesamowity. Na pierwszych zajęciach większość miała problemy z wykonaniem podstawowych figur, natomiast ostatniego dnia mogło wydawać się, że mamy do czynienia z sekcją gimnastyczną trenującą od dłuższego czasu. Bardzo duża w tym zasługa instruktora Bee Hero Ostrołęka Piotra Prusaczyka, który prowadził zajęcia.

Pod koniec szkolenia na wszystkich uczestników czekała niespodzianka. Każdy z nich otrzymał z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego pamiątkowy medal oraz nagrodę. Zajęcia odbywały się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika, który ufundował medale oraz upominki dla uczestników.