6 kolejka OLPN 2023

Sytuacja w tabeli Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika robi się coraz bardziej klarowna. Na tę chwilę, wydaje się, że walkę o końcowy tryumf w rozgrywkach stoczą cztery zespoły: Turbina Ostrołęka I, Turbina Ostrołęka II, Gentelmeni Ostrołęka, X-Car Auto-Lakiery. W piątek, 12 maja rozegrano 6 kolejkę piłkarskich zmagań.

Rywalizacja w OLPN 2023 powoli wkracza w decydującą fazę, tak więc walka na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza jest coraz bardziej zażarta. W stawce tegorocznych drużyn nadal są dwa zespoły, które w tej edycji jeszcze nie zaznały smaku porażki. Jednym z nich jest Turbina Ostrołęka II, która przedłużyła znakomitą passę po zwycięstwie 1:0 z ekipą LZS Promil Olszewka. Sporo bramek obejrzeliśmy w starciu Elektro-Energetyki z X-Car Auto-Lakiery. Lepiej to spotkanie zaczęła Elektro-Energetyka, natomiast X-Car zdołał odwrócić losy spotkania i wygrał 5:2.

Hitem kolejki był pojedynek lidera rozgrywek – Turbiny Ostrołęka I z trzecią siłą ligi – Gentelmenami Ostrołęka. Zawodnicy obu ekip nie zawiedli i zgotowali atrakcyjne do oglądania widowisko, zakończone zwycięstwem Turbiny I 4:1. W drugim meczu Stora Enso Narew podzieliła się punktami z MMWM Ostrołęka. Rezultat końcowy tego spotkania to 2:2.

Wyniki VI kolejki OLPN 2023:

  • LZS Promil Olszewka 0:1 Turbina Ostrołęka II, (Czartoryski)
  • Elektro-Energetyka 2:5 X-Car Auto-Lakiery, (Salamucha, Kruczyński – Castaner, Witkowski, Olender, Dąbkowski, Duszak)
  • Stora Enso Narew 2:2 MMWM Ostrołęka, (Brzozowy, Balcerzak – Danieluk, Żebrowski)
  • Turbina Ostrołęka I 4:1 Gentelmeni Ostrołęka, (Dzbeński x2, Dąbrowski, Łyziński – Roicki)

Aktualna tabela oraz klasyfikacja strzelców:

VII kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej zostanie rozegrana w piątek 19 maja.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z VI kolejki OLPN 2023!

Rekomendowane artykuły