Babilon MMA 36

W sobotę, 10 czerwca mieszane sztuki walki na najwyższym poziomie zawitały do Ostrołęki. W Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia, Galę o numerze 36 zorganizowała jedna z największych federacji sportów walki w Polsce – Babilon MMA.

Licznie zgromadzeni kibice obejrzeli tego wieczora dziewięć widowiskowych pojedynków w formułach MMA oraz K-1. Wśród zawodników uczestniczących w wydarzeniu nie zabrakło lokalnych akcentów.

Dominik Gręda reprezentujący UMKS Victorię Ostrołęka w walce semi-pro pokonał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie Wojciecha Wociala.

W gorszym nastroju oktagon opuszczał Rafał Gnatkowski z Predator MMA Myszyniec. Zawodowy debiut nie poszedł po myśli doświadczonego zawodnika. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie, a zwycięsko z tego starcia wyszedł Krystian Nosek z Fight Club Łomża.

Dobre nastroje szybko lokalnym kibicom przywrócił Piotr Golon. Były zawodnik Fight Academy Ostrołęka, a obecnie walczący pod egidą WCA Fight Team, nie pozostawił żadnych złudzeń Karolowi Bromblikowi, poddając rywala w pierwszej rundzie.

Niesamowite show zgotował swoim sympatykom Karol Łasiewicki z Fight Academy Ostrołęka. Faworyt publiczności znokautował w drugiej rundzie Przemysława Tobiasza, dopisując kolejne zwycięstwo do swojego rekordu.

W walce wieczoru sobotniej gali Adam Łaguna rozbił Joela Kouadję z Francji. Sędzia po nawałnicy ciosów w parterze, zakończył walkę w końcówce trzeciej rundy wskazując na zwycięstwo Polaka.

Rekomendowane artykuły