Charytatywny Bieg Kurpsiów

Charytatywny Bieg Kurpsiów pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego za nami.

Blisko 60 osób stanęło do biegu na 10 km zorganizowanego w Przystani przez Miasto Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce. Podczas biegu zebrano 3540 złotych oraz 500 złotych biegacze wpłacili poprzez zbiórkę online. Cały dochód z wydarzenia został przekazany rodzicom ciężko chorego Gabrysia Napiórkowskiego. W dalszym ciągu można w tym celu wspierać chłopca za pośrednictwem zbiórki online:

Wszyscy uczestnicy ukończyli urokliwą leśną trasę i otrzymali pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Nie prowadzono klasyfikacji, wyróżniono jedynie 3 najszybsze osoby w kategorii OPEN kobiet i OPEN mężczyzn.