Drugi miesiąc ,,Sportowych Wakacji w Mieście”

,,Sportowe Wakacje w Mieście” trwają w najlepsze. W lipcu młodzi mieszkańcy naszego miasta bardzo chętnie korzystali z wakacyjnych aktywności przygotowanych specjalnie dla nich przez Miasto Ostrołęka we współpracy z miejskimi jednostkami organizacyjnymi i ostrołęckimi klubami sportowymi.

Koniec lipca nie oznacza jednak końca atrakcji, a wręcz przeciwnie. Sierpniowa oferta zajęć oraz turniejów skierowanych do dzieci i młodzieży jest naprawdę bogata.

Miłośnicy sportów walki będą mogli podszkolić umiejętności dzięki zajęciom boksu organizowanym przez UMKS Victorię Ostrołęka, treningom kickboxingu z Fight Academy Ostrołęka, czy też lekcjom karate, które przeprowadzi  Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin. Na młodych ostrołęczan czekają również treningi piłki ręcznej z UKS Diament Ostrołęka, treningi piłki siatkowej z UKS Olimp Ostrołęka, zajęcia wieloboju atletycznego z UKS Atleta Ostrołęka, treningi badmintona z KS Badminton Ostrołęka oraz zajęcia taneczne, które przeprowadzą instruktorzy Bezwahania Dance Center Ostrołęka.

Oprócz zajęć i treningów na sierpień przygotowano także szereg interesujących imprez. Turniej tenisa stołowego, bądź turniej FIFA 23 2vs2 to tylko niektóre z nich. Wszyscy wielbiciele aktywnego spędzania wolnego czasu powinni zanotować sobie w kalendarzu datę 13 sierpnia. To właśnie tego dnia odbędzie się Sportowa Niedziela nad Narwią. W ramach tego wydarzenia zaplanowano kilka naprawdę ciekawych przedsięwzięć takich jak Mistrzostwa Ostrołęki w wyciskaniu sztangi leżąc, turniej siatkówki plażowej, patrole łodzią ratowniczą z WOPR-OS, zajęcia taneczne oraz wszelkiego rodzaju gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Znakomita rozrywka gwarantowana!

Wszystkie treningi i turnieje będą dostępne dla dzieci i młodzieży bezpłatnie. Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami. W razie chęci zaczerpnięcia dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod wskazanymi na poniższych grafikach numerami kontaktowymi.

Rekomendowane artykuły