Emocjonujące spotkania w 3 kolejce OLPN

Boisko o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza po raz kolejny było areną zmagań drużyn uczestniczących w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W piątek, 19 kwietnia odbyła się 3 kolejka tych rozgrywek.

Zawodnicy Tamers Olszewo-Borki udowodnili, że znakomita forma strzelecka sprzed tygodnia nie była dziełem przypadku. Efektowe zwycięstwo 5:1 z Drwalex Białobieł  pozwoliło im wskoczyć na ligowe podium.

Pierwszy punkt w tym sezonie pojawił się na koncie reprezentantów X-Car Auto-Lakiery. W potyczce z Funzone Paintball Olszewka padł remis 1:1.

Podczas meczu Lech Lelis – Otomoto FC obejrzeliśmy starcie dwóch żelaznych bloków defensywnych. Efektem bezbramkowy remis.

Turbina Ostrołęka coraz wygodniej rozsiada się w fotelu lidera rozgrywek. Piłkarze LZS Promil Olszewka nie mogli znaleźć żadnej recepty na znakomicie dysponowanych obrońców tytułu. Wynik tego spotkania to 6:1 dla Turbiny.

W pojedynku Stora Enso – AMP PIECAR przez większość spotkania utrzymywał się remis. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem ekipa AMP PIECAR wyprowadziła decydujący cios i przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Po trzeciej kolejce świetne nastroje zapanowały w drużynie Dzbenitinaikosu. Bezapelacyjna wygrana 4:0 z Elektro-Energetyką wywindowała ich na drugie miejsce w ligowej stawce.

 

Wyniki 3 kolejki OLPN 2024:

  • Tamers Olszewo-Borki 5:1 Drwalex Białobiel, (Łachacz x3, Jastrzębski x2 – Niedźwiecki)
  • Funzone Paintball Olszewka 1:1 X-Car Auto-Lakiery, (Mróz – Kuczewski)
  • Lech Lelis 0:0 Otomoto FC
  • LZS Promil Olszewka 1:6 Turbina Ostrołęka, (Gładek – Dzbeński x2, Czartoryski, Majkowski, Mleczek, Spiżarny)
  • Stora Enso 0:1 AMP PIECAR, (Danieluk)
  • Dzbenitinaikos 4:0 Elektro-Energetyka, (Bieńkowski, Dobkowski, Dudek, Trzciński)

 

4 kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej zostanie rozegrana w piątek, 26 kwietnia.

 

Galeria zdjęć (3 kolejka OLPN 2024, 19.04.2024 r.)

Rekomendowane artykuły