Grand Prix Polski z silną obsadą

Blisko 150 zawodniczek i zawodników z kilkunastu klubów z całego kraju rywalizowało w Grand Prix Polski w Ratownictwie Wodnym organizowanym przez WOPR-OS Ostrołęka w Parku Wodnym “Aquarium” pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.
 
W klasyfikacji medalowej bezkonkurencyjni okazali się reprezentanci CKS Szczecin, którzy wywalczyli aż 38 medali. Reprezentanci WOPR-OS wywalczyli w sumie siedem medalowych lokat. To dało podopiecznym trenera Dariusza Małkowskiego czwartą miejsce w ostatecznej klasyfikacji klubowej.
 
W klasyfikacji indywidualnej open najlepszym zawodnikiem Grand Prix został reprezentant WOPR-OS Hubert Nakielski, przed Adamem Dubielem ze Szczecina i Mateuszem Adamowskim, również zawodnikiem WOPR-OS.

W zawodach zaprezentowali się zawodnicy z najsilniejszych ośrodków ratownictwa wodnego m.in. ze Szczecina, Opola, Wrocławia, Kędzierzyna-Koźla, Sochaczewa, Słupska, Rudy Śląskiej, czy Zabrza.

Nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki, Wicestarosta Powiatu Ostrołęckiego Krzysztof Parzychowski i Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Ostrołęce Marcin Aftowicz.

 

Rekomendowane artykuły