Guillermo Meyssonnier ponownie najlepszy

W piątek, 18 sierpnia młodzi miłośnicy tenisa stołowego mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. Tego dnia odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci do lat 13.

W tym roku, w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023” zaplanowano dwa turnieje tej dyscypliny. Pierwszy rozegrano 4 lipca. W obu przypadkach rywalizowały dzieci we wspomnianej wyżej kategorii wiekowej, a miejscem rozgrywek była Hala Widowiskowo-Sportowa im. Arkadiusza Gołasia.

Tenisowe zmagania rozpoczęły się kilka minut po godzinie 10. Mecze toczyły się do trzech wygranych setów, do 11 punktów. Już od pierwszych odbić widać było duży zapał oraz zaangażowanie wśród uczestników. Spotkania obfitowały w ciekawe wymiany oraz częste zwroty akcji.

Bezkonkurencyjny tego dnia okazał się Guillermo Meyssonnier, który odniósł komplet zwycięstw, nie tracąc w turnieju choćby jednego seta. Tuż za jego plecami uplasował się Przemysław Rusiłowicz, a na najniższym stopniu podium stanęła Alicja Czupryn. Czwarte miejsce wywalczył Alan Dobkowski, a piąta lokata padła łupem Antoniego Dobkowskiego.

Warto podkreślić, że Guillermo Meyssonnier zwyciężył także w lipcowym turnieju, także przez najbliższy rok może dumnie dzierżyć miano podwójnego mistrza wakacyjnych turniejów tenisa stołowego.

Po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe, które ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom!

Rekomendowane artykuły