I Hybrydowy Bieg Kurpiowski za nami!

I Hybrydowy Bieg Kurpiowski za nami!

W biegu pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki a zorganizowanym przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo – Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce przy współpracy z UM Ostrołęka, który odbył się w dniach 28 – 30.05.2021 r., w ramach obchodów Dni Miasta Ostrołęki, wzięło udział blisko 100 osób.

3 dni sportowej aktywności dostarczyły uczestnikom wiele radości, biegacze mieli do wyboru 2 dystanse biegu 5 km – “Kurpiowska 5-tka” i 10 km – “Kurpiowska 10-tka” na dowolnej trasie lub na trasie wytyczonej przez organizatora. Nie było startu wspólnego oraz nie prowadzono klasyfikacji, a bieg przeprowadzono w formie zabawy. Atrakcyjne pakiety startowe uczestnicy odbierali z uśmiechem na twarzy. Była to nowa formuła biegu zastosowana w Naszym mieście po raz pierwszy ze względu na sytuację pandemiczną w kraju.

Z dużą wdzięcznością chcielibyśmy podziękować za wsparcie biegu następującym podmiotom:

– Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik,
– Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki,
– Wydział Kultury Sportu i Turystyki UM Ostrołęki,
– Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka,
– Beton-Stal Sp. z o. o. Ostrołęka,
– Melvit S.A. Ostrołęka.

Serdecznie dziękujemy za udział w biegu wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez MZOS-TiIT w Ostrołęce i przez UM Ostrołęki.

 

Rekomendowane artykuły