IV Memoriał Barbary Pawelczyk. Czas na zgłoszenia

Przed Nami IV Memoriał im. Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.
Singlowe zmagania tenisistek i tenisistów stołowych odbędą się w niedzielę, 24 października 2021 r. w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i uczczenia pamięci wspaniałej zawodniczki. Zapisy tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny pod poniższym adresem
https://forms.gle/yn2LqFChUvTeGW228

Dzieci do lat 16 mają zapewniony bezpłatny udział w zawodach, w pozostałych kategoriach opłata wpisowa wynosi 20 zł.

Organizatorem zawodów jest Miasto Ostrołęka przy wsparciu technicznym MZOS-TiIT w Ostrołęce. Współorganizacji wydarzenia podjęła się Rada Osiedla “Parkowe”, a wsparcia sponsorskiego udzieliły Rady Osiedli: “Dzieci Polskich”, “Witosa” oraz “Sienkiewicza”.

Śp. Barbara Pawelczyk to zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która to dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej – rok 1972 i 1974.

Przypominamy że w 2020 r. IV Memoriał nie doszedł do skutku z powodu pandemii COVID-19. Poprzednia III edycja odbyła się w 2019 roku i cieszyła się sporym zainteresowaniem, a najlepsi okazali się w kategorii open mężczyzn Maciej Dobrowolski z Łomży, w kategorii open kobiet Renata Szulecka z Pułtuska, a w kategorii 45+ Mariusz Kowalczyk z Rzekunia.

Załącznik:

Rekomendowane artykuły