Koniec zajęć młodych kickboxerów

W środowe wieczory sierpnia odbywały się treningi kickboxingu dla dzieci w wieku 7-10 lat. Organizatorem zajęć był klub Fight Academy Ostrołęka. Treningi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród chłopców jak i dziewczynek.

Dzieci trafiły w ręce specjalistów jeśli chodzi o tę dziedzinę sportu. Fight Academy Ostrołęka zalicza się do czołówki klubów kickboxerskich w Polsce. Podopieczni Arkadiusza Ludwiczaka regularnie występują na największych galach w naszym kraju. Jako przykład można podać Karola Łasiewickiego, który 25 sierpnia stoczy pojedynek na gali Fight Exclusive Night 49 w Mrągowie.

Mali kickboxerzy znakomicie prezentowali się podczas treningów. Zapał, zaangażowanie oraz chęć do poznania tajnik tej dyscypliny były godne ogromnego podziwu. Dzięki zajęciom mogli nauczyć się wielu przydatnych rzeczy, które z pewnością zaprocentują w przyszłości.  Kickboxing jest sztuką walki pozwalającą bardzo szybko zdobyć umiejętności niezbędne do skutecznej samoobrony. Jej trenowanie świetnie rozwija mięśnie, koordynację ruchową oraz pomaga zwiększyć pewność siebie.

Miejmy nadzieję, że uczestnicy zajęć organizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023” wykorzystają nabytą wiedzę oraz umiejętności w należyty sposób. Biorąc pod uwagę dyscyplinę oraz niezwykle przyjazną atmosferę panującą na treningach raczej możemy być o to spokojni.

Po zakończeniu ostatnich zajęć młodzi miłośnicy sztuk walki zostali wyróżnieni za swoja ciężką pracę. Cała grupa uczestnicząca w kształceniu otrzymała pamiątkowe medale oraz nagrody, które ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Wielkie brawa dla naszych małych wojowników oraz kadry trenerskiej Fight Academy Ostrołęka za znakomite przeprowadzenie szkolenia.

Rekomendowane artykuły