Krajowa czołówka w ratownictwie wodnym zawitała do Ostrołęki

W sobotę, 7 października do Ostrołęki przyjechali specjaliści w dziedzinie ratownictwa wodnego, by rywalizować w Grand Prix Polski pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Z fantastycznej strony zaprezentowali się zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka.

Publiczność zgromadzona w Parku Wodnym w Ostrołęce obejrzała zmagania czołowych zawodników w naszym kraju. Pływacy rywalizowali w pięciu konkurencjach indywidualnych podzielonych na cztery kategorie wiekowe: Młodzik, Junior Młodszy, Junior, Open. W jednej konkurencji odbył się także wyścig sztafet.

Fenomenalnie podczas zawodów zaprezentowali się zawodnicy WOPR-OS Ostrołęka. Podopieczni Dariusza Małkowskiego z dorobkiem 7 krążków (4 złote i 3 srebrne) wygrali klasyfikację medalową w kategorii Open. Gospodarze dorzucili także 4 medale w kategoriach młodzieżowych.

Przedstawiciele WOPR-OS Ostrołęka otrzymali również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem w kategorii Open został wybrany Hubert Nakielski, a w kategorii Młodzik identyczne wyróżnienie otrzymał Błażej Samluk.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sobotnich zmagań w Parku Wodnym!

 

Rekomendowane artykuły