Mikołajkowy Turniej Siatkonogi i Teqball

Już po raz ósmy najlepiej wyszkoleni technicznie zawodnicy z naszego regionu zebrali się w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia, by wziąć udział w Mikołajkowym Turnieju Siatkonogi i Teqball. Organizatorem wydarzenia był klub UKS Future is Now, przy wsparciu Miasta Ostrołęki – MZOS-TiIT w Ostrołęce.

Do rywalizacji zgłosiło się 12 zespołów, które podzielono na dwie grupy. Jak sama nazwa turnieju wskazuje uczestnicy konkurowali w dwóch dyscyplinach: I runda – Teqball, II runda – Siatkonoga. Do fazy pucharowej z każdej grupy awansowały po cztery zespoły.

Zawodnicy stworzyli wspaniałe widowisko. Po pięknych wymianach ręce same składały się do oklasków. Wyłonienie zwycięzców zajęło kilka godzin. Tryumfatorami tegorocznych rozgrywek okazali się Piotr i Karol Kamionowscy. Bracia Kamionowscy na przestrzeni całego turnieju zaprezentowali najrówniejszą formę i w pełni zasłużenie odebrali okazałe trofea oraz nagrodę finansową za zwycięstwo.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestników sobotnich zmagań. Wielkie brawa należą się również organizatorom za wspaniałe przygotowanie imprezy, która z roku na rok zyskuje na popularności.

Rekomendowane artykuły