Młodzi piłkarze zakończyli feryjne szkolenie

We wtorek oraz czwartek, w trakcie trwania pierwszego tygodnia ferii zimowych dzieci i młodzież z naszego miasta miały możliwość uczestniczenia w zajęciach piłki nożnej organizowanych przez klub APN  Ostrołęka.

Trenerzy ostrołęckiego klubu dołożyli wszelkich starań by treningi obfitowały nie tylko w ćwiczenia dotyczące piłkarskiego rzemiosła, ale również gry i zabawy ogólnorozwojowe. Taki format prowadzenia zajęć sprawił wiele frajdy oraz radości uczestnikom kształcenia. Szkoleniowcy drużyny APN Ostrołęka mają świetne podejście do pracy z młodzieżą. Dlatego też przyswajanie wiedzy oraz przekładanie jej na piłkarski parkiet przychodziło młodym piłkarzom w bardzo szybki sposób.

Treningi były znakomitą okazją rozwinięcia takich aspektów jak ogólna sprawność fizyczna, motoryka, wydolność. Pozwoliły również na naukę pracy w zespole, dyscypliny czy też obowiązkowości. Uczestnicy zajęć organizowanych w ramach ,,Ferii na sportowo 2024” zaprezentowali wspaniałą, pełną zaangażowania oraz determinacji postawę, za co należą im się wielkie brawa. Z pewnością o niektórych z nich usłyszymy jeszcze w przyszłości.

Po zakończeniu ostatniego treningu wszyscy uczestnicy nauczania otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody, które ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Serdeczne gratulacje dla całej grupy uczestniczącej w zajęciach.

Rekomendowane artykuły