Olga Baranek tryumfatorką turnieju tenisa stołowego

W środę, 24 stycznia odbył się turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Do rywalizacji przystąpiło 17 zawodniczek i zawodników. Zmagania w hali sportowo-widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozpoczęły się o godzinie 12:30. Po wylosowaniu turniejowej drabinki wystartowały premierowe starcia. Mecze toczyły się do dwóch wygranych setów, do 11 punktów. Już od pierwszych odbić widać było duży zapał oraz zaangażowanie wśród uczestników. Spotkania obfitowały w ciekawe wymiany oraz częste zwroty akcji. Wyłonienie laureatów trwało ponad dwie godziny.

W decydującym spotkaniu Olga Baranek pokonała Guillermo Meyssonniera i w pełni zasłużenie stanęła na najwyższym stopniu podium. Drugie miejsce zajął Guillermo Meyssonnier, a stawkę medalistów uzupełnił Kamil Kaczyński.

Niezwykle cieszy duża frekwencja podczas zawodów oraz fakt, że młodzież tak chętnie skorzystała z możliwości aktywnego spędzenia wolnego czasu. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa za zaprezentowaną postawę, każdy dał z siebie sto procent.

Uczestnicy zmagań otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Dzięki Prezydentowi Miasta Ostrołęki Łukaszowi Kulikowi udział we wszystkich aktywnościach przygotowanych w ramach ,,Ferii na sportowo 2024” jest bezpłatny.