Ostrołęcka Liga Piłki Nożnej

Miasto Ostrołęka i MZOS-TiIT w Ostrołęce zapraszają do udziału w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej pod patronatem Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Start rozgrywek został zaplanowany na piątek 1 kwietnia, a rozgrywki potrwają do połowy czerwca 2022 r.

  • Planowany jest udział 12 zespołów.
  • Drużyny co piątek w godz. 19:00-21:30 rozgrywać będą spotkania OLPN na dwóch przygotowanych boiskach – sztucznej nawierzchni przy ul. Witosa 1.
  • Mecze będą trwały 2×20 minut z pięciominutową przerwą techniczną.
  • Na boisku będzie mogło przebywać siedmiu zawodników (w tym bramkarz), a składy drużyn będą mogły liczyć 14 zawodników oraz kierownika/opiekuna drużyny.

Warunkiem uczestnictwa w OLPN są:

  • wiek – ukończenie 18 roku życia w dniu rozpoczęcia rozgrywek,
  • uiszczenie wpisowego przez drużynę w kwocie 600 zł – przelewem na konto organizatora na 7 dni przed rozpoczęciem rozgrywek: PKO BP nr: 62 1020 3802 0000 1002 0164 8393.

Organizator przygotował medale, puchary i nagrody dla najlepszych uczestników oraz pamiątkowe upominki dla pozostałych zespołów. Na zakończenie rozgrywek zostanie przygotowany poczęstunek oraz uroczyste podsumowanie OLPN. Z każdej kolejki będą przedstawiane relacje foto i tekstowe z aktualną tabelą oraz wynikami.

Nie ma limitów jeśli chodzi o zawodników uczestniczących jednocześnie w rozgrywkach PZPN. Lista zapisanych drużyn będzie podawana i aktualizowana na stronie i w mediach społecznościowych organizatora rozgrywek.

Regulamin oraz plakat informacyjny w załączeniu.
Zapisy i kontakt:
Serdecznie zapraszamy do udziału w rozgrywkach.

Rekomendowane artykuły