Otwarcie sezonu morsowego

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Prezes Zarządu SPS Handel Sp. z o.o. Marek Szczepanek oraz grupa morsów ,,Lecę Morsować Ostrołęka” zapraszają wszystkich miłośników lodowatych kąpieli na oficjalne otwarcie sezonu morsowego. Wydarzenie odbędzie się 22 października o godzinie 11:00 na plaży miejskiej.

Morsowanie z roku na rok zyskuje co raz większe rzesze sympatyków. Jest to forma rekreacji, polegająca na krótkotrwałym zanurzaniu się w wodzie, w niskich temperaturach (np. w jeziorze, rzece, morzu), zwykle od jesieni do wiosny. Zimowe kąpiele to świetna rozrywka, dawka pozytywnej energii i według praktyków – moc zdrowia w jednym.

Udział w imprezie jest znakomitą okazją do rozpoczęcia swojej przygody z morsowaniem. Doświadczone ,,morsy” z pewnością podzielą się nabytą wiedzą i udzielą kilku cennych wskazówek odnośnie kąpieli w niskich temperaturach. Dla zaprawionych w bojach uczestników będzie to świetna możliwość wymienienia się doświadczeniami, a przede wszystkim sposobność wspólnego świętowania oficjalnego otwarcia sezonu na lodowate kąpiele.

Dla wszystkich uczestników przewidziane jest ognisko z kiełbaskami, grill, gorąca zupa, opieka ratownika, mobilna balia i mobilna sauna oraz wiele innych atrakcji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jeśli zastanawiasz się nad spróbowaniem swoich sił w morsowaniu, ale do tej pory nie miałeś z kim, to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Jak powszechnie wiadomo w grupie jest zawsze raźniej. Dobra zabawa gwarantowana. Serdecznie zapraszamy!

Załączniki:

Rekomendowane artykuły