Pierwsza część bokserskiej odsłony “Sportowych Wakacji w Mieście 2021” już za nami

Pierwsza część bokserskiej odsłony “Sportowych Wakacji w Mieście 2021” już za nami. W zajęciach zorganizowanych przez Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki i klub UMKS Victoria Ostrołęka regularnie brało udział po blisko trzydziestu uczestników.

Zajęcia odbywały się przez cały lipiec w poniedziałki i środy w sali sportów walki hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Dla tych, którzy nie dołączyli do treningów w pierwszym tygodniu wakacji mamy dobrą wiadomość. Zajęcia pod okiem doświadczonych szkoleniowców Pawła Czartoryskiego i Daniela Zaręby będą odbywać się również w sierpniu.

Do grona uczestników zajęć dołączył m.in. Marek Pietruczuk, wychowanek Victorii, który z powodzeniem reprezentował nasz kraj na arenie międzynarodowej, był medalistą Mistrzostw Polski i Pucharu Polski. Z pewnością jego udział w zajęciach będzie dodatkową motywacją dla młodych nadziei tej dyscypliny sportu.

Uczestnicy zajęć otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody niespodzianki ufundowane przez Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Rekomendowane artykuły