Pierwsze szkolenia z tenisa za nami

Przez pięć dni grupa 20 dzieciaków brało udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa ziemnego zorganizowanych w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Pod okiem instruktora Krzysztofa Bułkowskiego zdobywały pierwsze umiejętności na korcie.

Treningi trwały od 5 do 9 lipca, codziennie od 10.00 do 12.00. Na zakończenie szkolenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz bidon na wodę.

Za obsługę zajęć, organizację i wsparcie techniczne odpowiadał MZOSTiIT w Ostrołęce.

To nie ostatnia szansa na naukę gry w tenisa ziemnego w te wakacje. Druga część wakacyjnych zajęć organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce została zaplanowana na pierwszy tydzień sierpnia, 2-6.

Dodatkowo Wakacyjną Szkołę Tenisa dla dzieci i młodzieży wspólnie z Miastem Ostrołęka przeprowadzi Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Dwie tury zajęć zaplanowane zostały w dniach 19-23 lipca i 23-27 sierpnia na kortach ziemnych przy ulicy Hallera i ew. orliku przy SP nr 5 przy ulica Hallera. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 722 055 267.

Dla młodych adeptów tenisa MZOSTiIT wspólnie z OST przygotował także Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego w poniedziałek, 23 sierpnia.

Rekomendowane artykuły