Podsumowaliśmy Wakacje na Sportowo w Mieście 2021

W sali konferencyjnej hostelu Fortis Miasto Ostrołęka dokonało podsumowania “Wakacji na Sportowo w Mieście 2021” pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

W dwudziestu dyscyplinach sportowych dzieci i młodzież przez dwa miesiące wakacji mieli możliwość treningów i sprawdzenia się w turniejach organizowanych przez kluby sportowe z terenu Ostrołęki przy współpracy z Miastem. W sumie w aktywnościach wzięło udział ponad tysiąc uczestników, otrzymując w nagrodę medale i nagrody ufundowane przez Miasto Ostrołęka.

W imieniu Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika, podziękowania za współpracę przekazał Dyrektor Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej Arkadiusz Dobkowski. W gronie wyróżnionych trenerów i działaczy znaleźli się: Radosław Żebrowski, Radosław Bloch, Paulina Pawłowska-Żbikowska, Żaneta Cwalina-Śliwowska, Daniel Opęchowski, Wiesław Orzoł, Jakub Borkowski, Mariusz Bacławski, Marek Wółkowski, Jakub Nosek, Paweł Czartoryski, Daniel Zaręba, Dariusz Małkowski, Arkadiusz Ludwiczak, Rafał Załęski, Edyta Zyśk, Norbert Majkowski i Tadeusz Nalewajk.

W przeprowadzenie wakacyjnych zajęć zaangażowani byli również pracownicy Parku Wodnego oraz Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej, którzy gościli na swoich obiektach większość wydarzeń.

Rekomendowane artykuły