Przed nami I kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej 2023

301 dni – dokładnie tyle czasu dzieli ostatnią kolejkę sezonu 2022, a pierwszą turę spotkań sezonu 2023 Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Już w najbliższy piątek, 31 marca nastąpi inauguracja kolejnej edycji piłkarskich rozgrywek.

W tym roku 9 ekip powalczy o końcowy tryumf. Będą to: Turbina Ostrołęka I, Turbina Ostrołęka II, X-Car Auto-Lakiery, MMWM Ostrołęka, Gentelmeni Ostrołęka, Stora Enso Narew, Elektro-Energetyka, LZS Promil Olszewka, AMP PieCar.

Jako pierwsi na murawie o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza zaprezentują się piłkarze X-Car Auto-Lakiery i LZS Promil Olszewka, którzy zagrają na boisku A oraz zawodnicy MMWM Ostrołęka i Elektro-Energetyka, których starcie odbędzie się na boisku B. Początek tych spotkań zaplanowano na godzinę 19:30.

Tuż po zakończeniu premierowych meczów do gry wejdą zespoły Turbiny Ostrołęka II oraz AMP PieCar, a Gentelmeni Ostrołęka zmierzą się z Stora Enso Narew. Pojedynki odpowiednio na boisku A oraz B wystartują o godzinie 20:30. Turbina Ostrołęka I w inauguracyjnej kolejce pauzuje.

Serdecznie zachęcamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do wspierania swoich ulubieńców. Wielkie emocje gwarantowane. Do zobaczenia w piątek na stadionie miejskim przy ulicy Witosa 1 w Ostrołęce (boisko o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza).

Rekomendowane artykuły