Rakiety pójdą w ruch na kortach

W poniedziałek 5 lipca ruszyło pierwsze z zaplanowanej serii szkoleń dla dzieci i młodzieży w okresie wakacyjnym. Na kortach ziemnych przy ulicy Hallera z młodymi adeptami tenisa ziemnego zajęcia rozpoczął instruktor Krzysztof Bułkowski.

Na kortach ziemnych treningi potrwają do piątku, 9 lipca. Codziennie w godz. 10.00 – 12.00 dzieci i młodzież mogą rozpocząć swoją przygodę z tenisem. Wszystkich prosimy o wcześniejszy kontakt z instruktorem Krzysztofem Bułkowskim pod numerem tel. 784 151 307.

Druga część wakacyjnych zajęć organizowanych przez Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce została zaplanowana na pierwszy tydzień sierpnia, 2-6.

Dodatkowo Wakacyjną Szkołę Tenisa dla dzieci i młodzieży wspólnie z Miastem Ostrołęka przeprowadzi Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Dwie tury zajęć zaplanowane zostały w dniach 19-23 lipca i 23-27 sierpnia na kortach ziemnych przy ulicy Hallera i ew. orliku przy SP nr 5 przy ulica Hallera. Dodatkowe informacje pod numerem tel. 722 055 267.

Dla młodych adeptów tenisa MZOSTiIT wspólnie z OST przygotował także Wakacyjny Turniej Tenisa Ziemnego w poniedziałek, 23 sierpnia.

Rekomendowane artykuły