Rodzinny Rajd Rowerowy na Pożegnanie Wakacji

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wójt Gminy Lelis Stefan Prusik serdecznie zapraszają na Rodzinny Rajd Rowerowy na Pożegnanie Wakacji.

Impreza została zaplanowana na niedzielę, 29 sierpnia. Uczestnicy wystartują z placu gen. Józefa Bema o godz. 10.00 i udadzą się trasą przez Łęg Przedmiejski, Szafarczyska, Nasiadki, Lelis, Durlasy, Białobiel, aby powrócić na metę do Ostrołęki przy miejskim ratuszu.

Na trasie o długości 31.7 km zostały przewidziane dwa postoje – w Łęgu Przedmiejskim i Lelisie. Wszystkich 🚴 uczestników (maksymalnie 150 osób) obowiązuje wcześniejsza rejestracja poprzez formularz zgłoszeniowy

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfWkXg1jcBLdEbb1exC2wgP4hi1H_ZVQOO9LVybpTqyEaGoqQ/viewform?fbclid=IwAR1FEj5pEZ8z3EhV8JrLnZ4o4DkWXvnyfDNLL_U1hBpTzEquisgPUo7WzKY

Dla dzieci i młodzieży szkolnej czekają medale i nagrody. Nie zabraknie także dodatkowych niespodzianek na trasie rajdu. Szczegółowych informacji udziela główny organizator z ramienia Miasto Ostrołęka – MZOS-TiIT w Ostrołęce pod numerem tel. 29 760 68 68.

Rekomendowane artykuły