Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi

W czwartek, 2 maja odbędzie się Rodzinny Rajd Rowerowy z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Będzie to pierwszy Rodzinny Rajd Rowerowy w 2024 roku.

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik oraz Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak zapraszają do włączenia się w aktywne świętowanie Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej.

Oficjalne otwarcie wydarzenia nastąpi o godz. 10.30 na scenie przy DH Kupiec. Będzie to także okazja do otrzymania flagi Polski.

Na uczestników rajdu czeka przyjemna, malownicza, płaska trasa o długości niespełna 30 km. Start o godz. 11:00 spod sceny przy Domu Handlowym “Kupiec” ul. Kopernika w Ostrołęce. Miłośnicy jednośladów udadzą się w kierunku Dzbenina, a następnie do Rzekunia pod tężnię solankową, gdzie nastąpi pierwszy postój wraz z poczęstunkiem. Dalej cykliści podążą w kierunku Szkoły Podstawowej w Ołdakach, tam odbędzie się druga przerwa. Zakończenie Rodzinnego Rajdu Rowerowego zaplanowano na stadionie miejskim przy ul. Witosa w Ostrołęce.

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY.

Zapraszamy całe rodziny do wspólnej aktywności na świeżym powietrzu. Dla dzieci przewidziane są upominki oraz pamiątkowe medale.

ZAPISY poprzez formularz elektroniczny tutaj -> https://forms.gle/pkU9naEMuDEMN1L87 

Rodzinne Rajdy Rowerowe w Ostrołęce i okolicach organizowane przez Urząd Miasta i MOSiR w Ostrołęce w poprzednich latach cieszyły się sporym zainteresowaniem i na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń, których honorowym patronem jest Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Liczymy na Państwa udział i w tym roku, do zobaczenia na starcie!

Regulamin-rajdu-02.05.2024

Rekomendowane artykuły