Szesnaście zespołów powalczy w Turnieju Harabasza

Już w najbliższy weekend szesnaście zespołów w dwóch rocznikach przystąpi do rywalizacji w XXVII Turnieju Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza – znakomitego trenera i wychowawcy młodzieży.

Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego. Będą to dwa dni zmagań młodzieżowych drużyn piłkarskich z trzech województw. Zawody odbędą się w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta.

Pierwszego dnia, w sobotę 19 lutego zmierzy się ze sobą osiem zespołów z rocznika 2012 i młodszych. Drugiego dnia do rywalizacji przystąpi osiem zespołów z rocznika 2011 i młodszych.

Turnieje zostaną rozegrane systemem każdy z każdym, a następnie odbędą się mecze o miejsce siódme, piąte, trzecie i wielki finał. Pierwsze spotkania w obu dniach rozgrywek zaplanowano na godzinę 8.30, a zakończenia turniejów przewidziano na godzinę 16.15.

Celem zawodów jest uczczenie pamięci wybitnego trenera i wychowawcy młodzieży śp. Aleksandra Harabasza, popularyzacja sportu wśród dzieci i młodzieży oraz promocja zdrowego trybu życia.

Organizatorem zawodów jest Miasto Ostrołęka i Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce.

 

Rekomendowane artykuły