Taneczna rozrywka z Bezwahania Dance Center Ostrołęka

W poniedziałek, 14 sierpnia Hala Widowiskowo-Sportowa im. Arkadiusza Gołasia została owładnięta przez młodych miłośników dobrej zabawy w rytm muzyki.

Zajęcia prowadzone przez Bezwahania Dance Center Ostrołęka przyciągnęły pokaźną grupę młodzieży pragnącą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Taka frekwencja nie powinna jednak dziwić, ponieważ taniec w skuteczny sposób redukuje poziom stresu i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Pozwala pozbyć się negatywnych myśli i dać upust swoim emocjom. Regularne zajęcia taneczne pozytywnie oddziałują na zwiększenie możliwości ruchowych naszego ciała oraz poczucie rytmu. Poprawia się nasza kondycja – wolniej się męczymy, a nasz organizm zwiększa swoją wydajność. Jak widać lekcje tańca dają same plusy.

Na zajęciach panowała fantastyczna atmosfera. Młodzi adepci tańca dali z siebie wszystko, a ich znakomita postawa została w odpowiedni sposób nagrodzona. Pod koniec zajęć zorganizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023” wszyscy uczestnicy tanecznej rozrywki otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody, które ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Wielkie brawa dla uczestników poniedziałkowego wydarzenia.

 

Rekomendowane artykuły