TEST COOPERA W OSTROŁĘCE

Uczniowski klub sportowy w II Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida zaprasza do udziału w Teście Coopera, jednej z prób wysiłkowych, która pomoże określić Państwu swoją formę!
Test odbędzie się 25 września 2021 roku na stadionie miejskim w Ostrołęce. Poświęćmy 12 minut i sprawdźmy swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera.
Zapraszamy Wszystkich, zarówno doświadczonych, jak i początkujących zawodników, niezależnie od wieku, pochodzenia społecznego czy też sprawności fizycznej. Można biec, truchtać, maszerować, byleby na nogach. Jeżeli ktoś już uczestniczył w Teście wcześniej, zapraszamy do spróbowania pobicia swojego dotychczasowego wyniku.

Zachęcamy, aby w Roku Norwidowskim 2021 wspólnie poprzez Bieg (jeden z Biegów w Teście Coopera pod nazwą „Bieg Norwidowski”) upamiętnić postać patrona naszego liceum C. K. Norwida – wybitnego poety w 200-lecie Jego urodzin.
Włączmy się do ogólnoeuropejskiej akcji #BeActive, aby poprawić swoje zdrowie fizyczne, psychiczne i zintegrować się społecznie.
Udział w Teście jest nieodpłatny.
Na uczestników Testu czekają nagrody – niespodzianki.
Zapisy i więcej informacji na stronie klubu UKS Clan www.uks-clan.cba.pl, www.testcoopera.pl, www.etspolska.pl.
Zgłoszenia potrwają do 23 września 2021 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów.
Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia.

Nie potwierdzone rezerwacje przepadają.
Program minutowy:

9:00 – Otwarcie biura zawodów (weryfikacja zawodników, odbiór numerów startowych).
10:00 – Oficjalne otwarcie, powitanie zawodników. Start pierwszego biegu, kolejne biegi odbywać się będą co 30 min., wręczenie certyfikatów i wyróżnień nastąpi bezpośrednio po każdym biegu.
10:30 – Bieg najmłodszych z rodzicami.
11:00 – Bieg dzieci i młodzieży.
11:30, 12:00 – Biegi OPEN.
12:30 – Bieg Norwidowski.
13:00 – Bieg po rekord.
13:30 – Bieg Solidarności.
14:00 – Zakończenie imprezy, podsumowanie, wyróżnienie zwycięzców Testu Coopera oraz testów sprawnościowych i zawodów przeprowadzonych podczas Narodowego Dnia Sportu (NDS) i Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

Patronat nad imprezą objęli:
Łukasz Kulik – Prezydent Miasta Ostrołęki,
Wojciech Zarzycki – Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki,
Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł,
Dyrektor Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego wraz ze Szkołą Promocji Zdrowia w Ostrołęce, Paweł Rafał Natkowski.
Narodowy koordynator Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

ZAPRASZAMY!
Do zobaczenia!
UKS Clan Ostrołęka

 

Rekomendowane artykuły