To było prawdziwe piłkarskie święto

Już po raz trzeci pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika na stadionie przy ulicy Witosa byliśmy świadkami wielkiego piłkarskiego święta. Pokonaj Mistrza to impreza dzieci i młodzieży, która na stałe wpisała się do kalendarza pod koniec sportowych wakacji w Ostrołęce.

Na potrzeby projektu Uczniowski Klub Sportowy Future is Now stworzył wiele piłkarskich wyzwań dla uczestników imprezy. Konkurencje dla dzieci zostały stworzone tak, aby sprawiać im wiele radości. Dla każdego dziecka organizator przygotował upominki, które można było otrzymać za zrealizowanie poszczególnych zadań. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników czekały pucharu oraz nagrody niespodzianki.

Wśród wielu atrakcji dostępne były m.in. bramka celnościowa, football dart, refleksomierz, passing challenge, piłkarski golf oraz koszykówka. Do tego wiele radości sprawiła strefa z dmuchanymi zabawkami, strefa e-sport oraz gastronomia.

W sumie w imprezie wzięły udział setki dzieci z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego, a w turnieju piłkarskim z kilku województw. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.

Rekomendowane artykuły