Pokonaj Mistrza i Kurpie Summer Cup

Po raz kolejny cykl imprez ,,Pokonaj Mistrza” zawita do Ostrołęki.  Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik wspólnie z klubem UKS Future is Now zaprasza na jedną z największych imprez sportowych w naszym regionie. Wydarzenie odbędzie się 27 sierpnia na stadionie miejskim przy ulicy Witosa 1.

Ostrołęka tego dnia stanie się stolicą futbolu w młodzieżowym wydaniu. Przed nami turniej “Kurpie Summer Cup” dla klubów z roczników 2013, 2014, 2015, 2016. Na zgromadzonych będzie czekać mnóstwo rozrywki oraz atrakcji. Wiele sportowych wyzwań, pokazy Freestyle Football, Teqball i Panna 1×1  czy też spotkania z gwiazdami futbolu z pewnością zainteresują wszystkich miłośników piłki nożnej.

Gwiazdy tegorocznej edycji:
    • Grzegorz GABOR Jędrzejewski – prezenter
    • Adrian Duszak – Teqball i Freestyle Football
    • Bartłomiej Frańczuk – Teqball
    • Mario Muchol – Panna 1×1

Dzieci swoją energię będą mogły rozładować na dmuchańcach, a dla osób chcących się posilić przygotowana zostanie specjalna strefa gastronomiczna.

Impreza zapowiada się naprawdę bardzo interesująco. Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przybycia 27 sierpnia na stadion miejski. Dobra zabawa gwarantowana. Start imprezy zaplanowano na godzinę 9:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Rekomendowane artykuły