V Memoriał Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym

Przed Nami V Memoriał im. Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Singlowe zmagania tenisistek i tenisistów stołowych odbędą się w sobotę, 15 października 2022 r. w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i uczczenia pamięci wspaniałej zawodniczki. Zapisy tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny pod poniższym adresem.
https://forms.gle/xAte52DQYeGq4dM8A

Dzieci do lat 16 mają zapewniony bezpłatny udział w zawodach, w pozostałych kategoriach opłata wpisowa wynosi 20 zł.

W 2021 roku do rywalizacj przystąpiło ponad 60 zawodników. Wśród kobiet najlepsza okazała się siostra śp. Barbary Pawelczyk – Halina Pawelczyk. W kategorii open mężczyzn zwyciężył Marcin Jarkowski. W klasyfikacji młodzieży do lat 16 tryumfowali Alicja Jarkowska i Mateusz Zdanuczyk, a zmagania zawodników +50 wygrał Jan Klemendorf.

Śp. Barbara Pawelczyk to zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która to dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej – rok 1972 i 1974.

Organizatorem zawodów jest Miasto Ostrołęka przy wsparciu technicznym MZOS-TiIT w Ostrołęce.

 

Rekomendowane artykuły