VI Memoriał Barbary Pawelczyk w Tenisie Stołowym

Przed Nami VI Memoriał Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika oraz Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Singlowe zmagania tenisistek i tenisistów stołowych odbędą się w sobotę, 21 października 2023 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia, ul. Traugutta 1 w Ostrołęce. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i uczczenia pamięci wspaniałej zawodniczki. Zapisy tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny pod poniższym adresem.

Link do zapisów: https://forms.gle/xjuu5FL52K7iL7pT6

O godzinie 9:00 wystartują kategorie młodzieżowe oraz kategoria 50+. Początek rywalizacji w klasyfikacjach Open zaplanowano na godzinę 10:30. Uczestnicy zawodów mogą wystąpić w maksymalnie 2 kategoriach pod warunkiem uiszczenia opłaty na poszczególne kategorie.

Dzieci i młodzież do lat 16 mają zapewniony bezpłatny udział w zawodach, w pozostałych kategoriach opłata wpisowa wynosi 20 zł.

W 2022 roku do rywalizacji przystąpiło ponad 40 zawodników. Wśród kobiet najlepsza okazała się siostra śp. Barbary Pawelczyk – Halina Pawelczyk. W kategorii Open Mężczyzn zwyciężył Jacek Obidziński. W klasyfikacji młodzieży do lat 16 tryumfowali Olga Baranek i Jakub Kruczyk, a zmagania zawodników 50+ wygrał Marek Gogulski.

Śp. Barbara Pawelczyk to zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która to dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej – rok 1972 i 1974.

Organizatorem zawodów jest Miasto Ostrołęka – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Załączniki:

Rekomendowane artykuły