XXIX Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza

Przed nami dwa dni piłkarskich zmagań w najlepszym, młodzieżowym wydaniu. W dniach 10-11 luty, już po raz 29 odbędzie się Turniej Piłki Nożnej im. Aleksandra Harabasza. Miejscem rywalizacji młodych adeptów futbolu będzie hala sportowo-widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia. Turniej zostanie przeprowadzony pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Pierwszego dnia rozgrywek na parkiet wybiegną przedstawiciele rocznika 2014 i młodsi. W stawce drużyn, które powalczą o końcowy tryumf znalazły się takie ekipy jak: APN Ostrołęka, MKS Przasnysz, MŁKS Łomża, OTS Korona Ostrołęka, Stomil Olsztyn, Progres Białystok, Rzekunianka Rzekuń, Hattrick Białystok.

24 godziny później do gry wkroczą piłkarze urodzeni w 2015 roku i później. Zwycięzcą zostanie jeden z grona następujących klubów: APN Ostrołęka, MKS Przasnysz, OTS Korona Ostrołęka, AMP Ostrołęka, Junior Białystok, MŁKS Łomża, FDP Ostrów Mazowiecka, Makowska Akademia Sportu.

Turnieje zostaną rozegrane systemem każdy z każdym, a następnie odbędą się mecze o miejsce siódme, piąte, trzecie i wielki finał. W obu przypadkach początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 8:30, a oficjalnie zakończenie zmagań przewidziano na godzinę 16:30.

Celem zawodów jest uczczenie pamięci wybitnego trenera i wychowawcy młodzieży śp. Aleksandra Harabasza. Organizatorem Turnieju jest Miasto Ostrołęka – Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrołęce.

Rekomendowane artykuły