Zakończenie zajęć tanecznych

Koniec zajęć tanecznych z elementami breakingu i gimnastyki sportowej w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Treningi zainaugurowano w poniedziałek 4 lipca i trwały przez cały tydzień na sali sportów walki w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Arkadiusza Gołasia.

Zainteresowanie szkoleniem było ogromne, o czym może świadczyć fakt, że tylko w sam piątek na salce zgromadziło się około 50 dzieci. Postęp jaki poczynili mali kursanci przez tydzień jest niesamowity. Na pierwszych zajęciach większość miała problemy z wykonaniem podstawowych figur, natomiast ostatniego dnia mogło wydawać się, że mamy do czynienia z sekcją gimnastyczną trenującą od dłuższego czasu. Bardzo duża w tym zasługa instruktora Bee Hero Ostrołęka Piotra Prusaczyka, który prowadził zajęcia.

Pod koniec szkolenia na wszystkich uczestników czekała niespodzianka. Każdy z nich otrzymał z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego pamiątkowy medal oraz nagrodę. Zajęcia odbywały się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika, który ufundował medale oraz upominki dla uczestników.

Rekomendowane artykuły