Zapraszamy na obiekty MZOSTiIT

W najbliższy weekend obiekty MZOS-TiIT będą gościć następujące wydarzenia sportowe:

Obiekty sportowe przy ul. Partyzantów:

  • W sobotę 26.03. odbędą się Singlowe Halowe Mistrzostwa Ostrołęki w Tenisie Ziemnym. Start gier o godzinie 9:00 w hali przy ul. Partyzantów 3. Turniej organizowany przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe odbędzie się równolegle na 2 halach drugim miejscem rozgrywek będzie sala ZSZ nr 3, ul. Jaracza.
  • W niedzielę 27.03. odbędzie się spotkanie sparingowe piłki nożnej seniorów: Akademia Piłkarską Narew 2006 r. – Świt Baranowo. Spotkanie zaplanowano na godzinę 14:00 na stadionie przy ul. Partyzantów.

Hala sportowo-widowiskowa im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta:

  • W sobotę i niedzielę 26-27.03. odbędzie się zgrupowanie kadry Mazowsza chłopców w piłce ręcznej w ramach przygotowań do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Kompleks obiektów przy ul. Witosa:

  • W sobotę na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie sparingowe piłki nożnej rocznika 2009 Akademii Piłkarskiej Narew z GKS Łyse, a o godz. 14:30 wybiegną zawodnicy rocznika 2007 Ostrołęckiej Akademii Piłki Nożnej na spotkanie ligi wojewódzkiej trampkarzy C1 grupa I, przeciwnikiem będzie MKS Mazur Gostynin.
  • W sobotę na boisku głównym stadionu przy ul. Witosa o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie piłki nożnej III ligi kobiet – grupa I, pomiędzy KS Jantar Ostrołęka, a Stomilanki II Olsztyn.

 

Rekomendowane artykuły