2 kolejka OLPN za nami

14 kwietnia została rozegrana 2 kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

W piątkowy wieczór, na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza kibice obejrzeli 17 bramek. Co ciekawe, aż 12 z nich padło w pierwszej turze spotkań. O godzinie 19:30 na boisku A zameldowały się drużyny MMWM oraz Gentelmeni. Równolegle na boisku B rozpoczęło się starcie Turbiny Ostrołęka II z Elektro-Energetyką. Gentelmeni nie pozostawili rywalom żadnych złudzeń wygrywając 5:0. Jeszcze bardziej okazałe zwycięstwo odniosła Turbina Ostrołęka II, która pokonała swoich wywali 6:1.

Dla Turbiny Ostrołęka I spotkanie z AMP PieCar było inauguracyjnym meczem w tym sezonie OLPN, ponieważ w pierwszej kolejce mieli pauzę. Dzięki trzem bramkom Pawła Dzbeńskiego Turbina I odniosła pewne zwycięstwo 3:0. Pierwszy komplet punktów w tegorocznej edycji zapisali na swoim koncie również zawodnicy X-Car Auto-Lakiery. Ich pojedynek z Stora Enso Narew zakończył się rezultatem 2:0.

Wyniki II kolejki OLPN 2023:

  • MMWM Ostrołęka 0:5 Gentelmeni Ostrołęka, (Minota x2, Mateusz Adamowski, Siurnicki, Sendrowski)
  • Turbina Ostrołęka II 6:1 Elektro-Energetyka, (Załęski x2, Gontarz, Żebrowski, Grodzki, Wysocki – Salamucha)
  • X-Car Auto-Lakiery 2:0 Stora Enso Narew, (Niedźwiecki, Buchalski)
  • Turbina Ostrołęka I 3:0 AMP PieCar, (Dzbeński x3)

Aktualna tabela oraz klasyfikacja strzelców:

III kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej zostanie rozegrana w poniedziałek 17 kwietnia.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z II kolejki OLPN 2023

 

Rekomendowane artykuły