Zacięte spotkania w 3 kolejce OLPN

Boisko o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza po raz kolejny było areną zmagań drużyn uczestniczących w Ostrołęckiej Lidze Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. W poniedziałek, 17 kwietnia odbyła się 3 kolejka tych rozgrywek.

Kolejka rozpoczęła się z wysokiego C, ponieważ w pierwszej turze spotkań zmierzyły się zespoły, które aktualnie zajmowały cztery pierwsze lokaty w lidze. Oba mecze były bardzo wyrównane, a najlepiej świadczy o tym fakt, że zarówno na jednym jak i drugim boisku padł rezultat 2:1. Turbina Ostrołęka II umocniła się na pozycji lidera ogrywając Gentelmenów Ostrołęka, natomiast Turbina Ostrołęka I pozostawiła w pokonanym polu LZS Promil Olszewkę.

W drugiej turze meczów czekały nas pojedynki pomiędzy X-Car Auto-Lakiery i MMWM Ostrołęka oraz AMP PieCar i Elektro-Energetyką. Po zwycięstwie w 2 kolejce, X-Car podtrzymał dobrą formę i pewnie wygrał swoje spotkanie 4:0. Zdecydowanie więcej emocji było w drugim zestawieniu. Drużyna AMP PieCar po zwycięstwie 2:1 zapisała na swoim koncie pierwszy komplet punktów.

Wyniki III kolejki OLPN 2023:

  • Turbina Ostrołęka I 2:1 LZS Promil Olszewka, (Wysocki, Górski – Gleba)
  • Turbina Ostrołęka II 2:1 Gentelmeni Ostrołęka, (Grodzki, Żebrowski – Minota)
  • X-Car Auto-Lakiery 4:0 MMWM Ostrołęka, (P. Tumiński, Duszak, Olender, Witkowski)
  • AMP PieCar 2:1 Elektro-Energetyka, (Buczek x2 – Chilicki)

Aktualna tabela oraz klasyfikacja strzelców:

IV kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej zostanie rozegrana w piątek 21 kwietnia.

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z III kolejki OLPN 2023.

Rekomendowane artykuły