6 kolejka OLPN 2024

10 maja została rozegrana 6 kolejka Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego. Na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza jak zwykle działo się wiele.

Dwie czołowe ekipy OLPN odskoczyły reszcie stawki. Turbina Ostrołęka rzutem na taśmę pokonała AMP PIECAR 3:2. Co ciekawe decydująca o zwycięstwie bramka padła w ostatniej akcji meczu. Koronkowo rozegrany rzut wolny wykończył Adrian Mleczek. Również 3 bramki swoim rywalom zaaplikowali gracze Dzbenitinaikosu. Wicelider rozgrywek zwyciężył w starciu z Stora Enso 3:1.

Niesamowitą dyspozycję na przestrzeni ostatnich kolejek prezentuje LZS Promil. Zawodnicy z Olszewki nie pozostawili Otomoto FC żadnych złudzeń tryumfując 6:0. Bohaterem spotkania został Przemysław Gładek, który 5-krotnie pokonywał bramkarza rywali. Ten wyczyn pozwolił mu przywdziać żółtą koszulkę lidera w wyścigu o koronę króla strzelców ligi.

W pełni zadowoleni ze swojego występu w 6 kolejce mogą być także piłkarze reprezentujący Drwalex Białobiel. Po wygranej 4:1 z Lechem Lelis na ich koncie wylądował kolejny komplet punktów.

Dwa pojedynki zakończyły się podziałem punktów. X-Car Auto-Lakiery zremisował 1:1 z Elektro-Energetyką, a w spotkaniu Funzone Paintball Olszewka – Tamers Olszewo-Borki nie padła ani jedna bramka.

Wyniki 6 kolejki OLPN 2024:

  • X-Car Auto-Lakiery 1:1 Elektro-Energetyka, (Duszak – br. samobójcza)
  • Funzone Paintball Olszewka 0:0 Tamers Olszewo-Borki
  • AMP PIECAR 2:3 Turbina Ostrołęka, (B. Kaczyński x2 – Mleczek x2, Czartoryski)
  • Drwalex Białobiel 4:1 Lech Lelis, (Domurad x2, K. Mamiński, Kowalczyk – Ostrowski)
  • LZS Promil Olszewka 6:0 Otomoto FC, (Gładek x5, Sypniewski)
  • Stora Enso 1:3 Dzbenitinaikos, (Łuj – A. Stolarczyk x2, B. Trzciński)

 

7 kolejka OLPN 2024 zostanie rozegrana w poniedziałek, 13 maja.

 

Galeria zdjęć (6 kolejka OLPN 2024, 10.05.2024 r.)

Rekomendowane artykuły