Czy ktoś powstrzyma Turbinę? Wyniki 7 kolejki OLPN 2024

W poniedziałkowy wieczór, na boisku o sztucznej nawierzchni im. Aleksandra Harabasza okazję do zaprezentowania swoich umiejętności ponownie mieli bohaterowie Ostrołęckiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrołęki Pawła Niewiadomskiego. 13 maja została rozegrana 7 kolejka piłkarskich zmagań.

Siedem spotkań, siedem zwycięstw. Tak prezentuje się bilans Turbiny Ostrołęka w tegorocznej edycji OLPN. Lider rozgrywek do swojego imponującego rekordu dopisał kolejną wygraną. O sile rażenia Turbiny tym razem przekonał się Funzone Paintball Olszewka. Na dzień dzisiejszy Paweł Dzbeński i spółka mają 6 punktów przewagi nad drugim w tabeli Dzbenitinaikosem, który w 7 kolejce musiał uznać wyższość zawodników LZS Promil Olszewka. Kolejne trafienie w obecnej kampanii zanotował aktualny lider klasyfikacji strzelców – Przemysław Gładek.

Bardzo okazale prezentuje się peleton pościgowy, który stara się dopaść Gładka. Dowodzi nim Dariusz Jastrzębski. Jego Tamers Olszewo-Borki pokonał 4:2 Stora Enso, a Jastrzębski zdobył jedną z bramek i na obecną chwilę ma tylko jednego gola mniej niż piłkarz Promilu Olszewka.

Wspinaczkę w górę ligowej tabeli kontynuuje Drwalex. Drużyna z Białobieli okazała się o dwie bramki lepsza od Otomoto FC. Wreszcie przełamali się reprezentanci X-Car Auto-Lakiery. Efektowna wygrana 4:0 z Lechem Lelis wywindowała ich o dwie pozycje wyżej.

Niesamowitą determinację oraz wolę walki zaprezentowała Elektro-Energetyka. Zespół AMP PIECAR już witał się z gąską, ale w ostatniej akcji meczu Elektro-Energetyka zdobyła bramkę wyrównującą.

Wyniki 7 kolejki OLPN 2024:

  • Otomoto FC 3:5 Drwalex Białobiel, (Bielewicz x2, Dmochowski – Domurad x2, Przywojski x2, Ciak)
  • Dzbenitinaikos 0:2 LZS Promil Olszewka, (Gładek, Kurpiewski)
  • Lech Lelis 0:4 X-Car Auto-Lakiery, (Drężek x2, Niedźwiecki, Witkowski)
  • Tamers Olszewo-Borki 4:2 Stora Enso, (Jastrzębski, Rogoziński, Wasyk, Rupacz – Żyznowski, Turek)
  • Turbina Ostrołęka 4:0 Funzone Paintball Olszewka, (Dzbeński x2, Wójtowicz, Wysocki)
  • Elektro-Energetyka 1:1 AMP PIECAR, (br. samobójcza – Piekarski)

 

Tabela oraz klasyfikacja strzelców:

 

8 kolejka OLPN 2024 zostanie rozegrana w piątek, 17 maja.

 

Galeria zdjęć (7 kolejka OLPN 2024, 13.05.2024 r.)

Rekomendowane artykuły