Bezpłatne treningi kickboxingu

W środę 3 sierpnia rusza cykl bezpłatnych treningów kickboxingu. Treningi będą się odbywały w każdą środę sierpnia o godzinie 17:00. Miejscem prowadzenia zajęć będzie siedziba klubu Fight Academy Ostrołęka znajdująca się przy ulicy Powstańców 1 w Ostrołęce.


Kickboxing jest sztuką walki pozwalającą bardzo szybko zdobyć umiejętności niezbędne do skutecznej samoobrony. Jej trenowanie świetnie rozwija mięśnie, koordynację ruchową oraz pomaga zwiększyć pewność siebie. 
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-11 lat i będą prowadzone przez klub Fight Academy Ostrołęka, o którym śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najlepszych w kraju jeśli chodzi o szkolenie w tej odmianie sportów walki. Zawodnicy Fight Academy regularnie walczą na największych galach kickboxerskich w Polsce.


Zajęcia odbywać się będą w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2022”. Treningi zostaną przeprowadzone pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika. Serdecznie zapraszamy do udziału. Kontakt telefoniczny: 698 627 699.

Rekomendowane artykuły