Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Organizatorem wydarzenia są Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce oraz Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe. Udział w zawodach jest bezpłatny, a na uczestników czekają puchary ufundowane przez Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego oraz medale i nagrody niespodzianki od Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Turniej jest bezpłatny dla wszystkich uczestników, ale trzeba dokonać wcześniejszego zgłoszenia pod numerem tel. 510 454 069 (trener Jakub Nosek). Początek rywalizacji został zaplanowany w poniedziałek, 23 sierpnia na godz. 9.00.

Turniej zapoczątkuje jednocześnie ostatni cykl zajęć organizowanych przez Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe przy współpracy z Miastem Ostrołęka. Bezpłatne wakacyjne szkolenie tenisowe będzie miało miejsce w dniach 24-27 sierpnia na boisku wielofunkcyjnym Orlik przy Szkole Podstawowej nr 2 – ul. Papiernicza 1 w Ostrołęce.

  •  Dzieci i młodzież 16.00 – 18.30
  •  Dorośli 19.00 – 21.30.

Zapisy SMS pod numerem tel. 502 623 077 u trenera prowadzącego zajęcia Leszka Bieżuńskiego.

Rekomendowane artykuły