Pełen emocji turniej siatkówki plażowej

25 par rywalizowało w turnieju plażowej siatkówki, do którego po raz kolejny zaprosił Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik w ramach “Sportowych Wakacji w Mieście 2021”.

🏆 W najmłodszej kategorii wiekowej do lat 12 w gronie dziewcząt zwyciężyła para Julia Golan/Amelia Skowrońska w decydującym spotkaniu pokonując Amelię Kubeł/Wiktorię Marzewską 21:17. W gronie chłopców do lat 12 najlepsza okazała się para Mateusz Lendzioszek/Krzysztof Przybyła w decydującym zaciętym meczu pokonując parę Jędrek Majkowski/Mikołaj Pawlak 21:19. Trzecią lokatę w zawodach zajęli Bartosz Kakowski i Kuba Karnicki.
🏆 W kategorii do lat 16 rywalizacja toczyła się systemem każdy z każdym, a o końcowych wynikach musiała zadecydować mała tabela, bowiem najlepsze trzy pary miały po jednej porażce. Najlepsi okazali się w duecie Bartoszem Krawczyk/Szymon Brzozowski, przed Marcelem Pawlakiem i Bartoszem Chojnowski, a brąz wywalczyła para Aleks Białobrzewski i Igor Rawa.
🏆 W turnieju rywalizowały także kobiety. Zwyciężyły Urszula Kosek i Monika Gromadzka w decydującym meczu pokonując Klaudię Lendzioszek i Alicję Lendzioszek 21:10.
🏆 Najwięcej emocji dostarczyła rywalizacja w kategorii open, w której w finale po emocjonującym meczu Bartosz Dąbrowski i Przemysław Bałdyga pokonali mikst Justynę Kowalczyk i Wojciecha Tańskiego 21:17. W meczu trzecie miejsce Cezary Ossowski i Kamil Kubeł odnieśli zwycięstwo nad Kamilem Borosem i Kamilem Krajewskim 21:13.
Gratulacje dla Wszystkich uczestników!
Turniej siatkówki plażowej został przeprowadzony pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki oraz Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki. 🇬🇦

Rekomendowane artykuły