Guillermo Meyssonnier zwycięzcą wakacyjnego turnieju tenisa stołowego

We wtorek, 4 lipca odbył się wakacyjny turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży do lat 13 pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika.

Zmagania w Hali Sportowo-Widowiskowej im. Arkadiusza Gołasia rozpoczęły się kilka minut po godzinie 10. Po wylosowaniu turniejowej drabinki wystartowały premierowe starcia. Mecze toczyły się do trzech wygranych setów, do 11 punktów. Już od pierwszych odbić widać było duży zapał oraz zaangażowanie wśród uczestników. Spotkania obfitowały w ciekawe wymiany oraz częste zwroty akcji.

Do fazy finałowej rozgrywek dostało się czterech zawodników: Guillermo Meyssonnier, Antoni Chrzczonowski, Alan Dobkowski oraz Eryk Maciejewski. Bezkonkurencyjny w tej stawce okazał się Guillermo Meyssonnier, który w całym turnieju odniósł komplet zwycięstw. Tuż za jego plecami uplasował się Alan Dobkowski, a grono medalistów uzupełnił Antoni Chrzczonowski. Na czwartym miejscu rozgrywki ukończył Eryk Maciejewski.

Po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe, które ufundował Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik.

Serdecznie gratulujemy wszystkim młodym zawodnikom oraz zachęcamy do wzięcia udziału w pozostałych zajęciach oraz turniejach organizowanych w ramach ,,Sportowych Wakacji w Mieście 2023”.

Rekomendowane artykuły