Knockout Boxing Night 19

27 listopada w Ostrołęce odbędzie się gala Knockout Boxing Night 19! W walce wieczoru imprezy organizowanej przez grupę KnockOut Promotions wystąpi ulubieniec miejscowej publiczności Przemysław Zyśk. Knockout Boxing Night 19 bilety na galę boksu w Ostrołęce już w sprzedaży.

Knockout Boxing Night 19 karta walk

Ostrołęka ostatni raz była gospodarzem profesjonalnej gali bokserskiej 15 lat temu. Dopiero po raz pierwszy w walce wieczoru pięściarskiej imprezy w tym mieście wystąpi ostrołęczanin. W ostatnich latach lokalni kibice wiernie wspierali Przemysława Zyśka podczas jego występów w innych częściach kraju. W ostatnią sobotę listopada po raz pierwszy będą mieli okazję zobaczyć go na własnym ringu.

“Ostrołęcki Taran” zaboksuje w swojej pierwszej walce wieczoru i stanie przed najtrudniejszym zadaniem w zawodowej karierze. Nazwisko rywala niepokonanego na profesjonalnych ringach 29-latka zostanie oficjalnie potwierdzone wkrótce.

Podczas ostrołęckiego wieczoru z boksem na ring wróci także były mistrz Europy oraz pretendent do tytułu mistrza świata wagi średniej Kamil Szeremeta (21-2, 5 KO). Białostoczanin po głośnych pojedynkach z Giennadijem Gołowkinem i Jaime Munguią na terenie Stanów Zjednoczonych, stoczy pierwszą od ponad dwóch lat walkę przed polską publicznością.

Kibice zobaczą w akcji również najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej Pawła Stępnia (15-0-1, 12 KO). Pięściarz ze Szczecina, który jest posiadaczem pasa IBF Inter-Continental, stoczy w ten sposób drugi tegoroczny pojedynek. Do ringu wejdzie po dłuższej przerwie także Rafał Wołczecki (3-0, 2 KO). Utalentowany 24-latek z Wrocławia uporał się z problemami zdrowotnymi i jest gotowy na powrót między liny.

Galę, która odbędzie się w Hali Sportowo-Widowiskowej (ul. Traugutta 1) będzie można obejrzeć na sportowych antenach Telewizji Polskiej. Bezpłatna transmisja dostępna będzie online także na tvpsport.pl.

Bilety do nabycia na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Rekomendowane artykuły